sujka@prodealer.com.pl

Sprzedaż ratalna

W naszym sklepie możliwe jest dokonywanie zakupów za pomocą kart kredytowych Visa i Mastercard oraz na raty w systemie ratalnym AIG.Łódź

Al. Politechniki 42
tel. 042 682 51 52
sujka@prodealer.com.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10:00 do 18:00

Kontakt ...

SKLEP - ROWERY, CZĘŚCI I AKCESORIASklep specjalizuje się w sprzedaży rowerów amerykańskiej marki FELT - szosowych, MTB, Cross, BMX, rowerów dziecięcych oraz prowadzi szeroką gamę markowych komponentów. Koła Mavic, amortyzatory Rock Shox, hamulec AVID, componenty SRAM, akcesoria BBB, kaski Limar, czy opony Michelin, to produkty dla konsumentów wymagających.

U nas kupisz także buty szosowe, MTB i ubiory Adidas. Naszym mocnym atutem jest profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Specjalizujemy się również w montażu rowerów szosowych i MTB. U nas możesz zamówić rower MTB na grupie SRAM: X.7, X.9, X.0 oraz szosowych na gripach SRAM, Rival, Force czy RED.

W naszym sklepie dokonasz szybkiej naprawy kół, amortyzatorów, hamulców i całego roweru. Niestety nie specjalizujemy się w naprawach tanich rowerów "marketowych". D la Państwa wygody za wszystko można zapłacić również kartą. Wszystkich byłych, obecnych i nowych klientów serdecznie zapraszamy.


sklep - rowery  sklep - rowery  sklep - rowery